Reklama:

TV Prima archiv pořadů – Prostřeno

Jste fanouškem televize Prima a nestihli jste nějaký ze svých oblíbených pořadů? Pokud jste si nestihli naladit TN – televizní noviny, Přešlapy nebo třeba Top Star magazín, nemusíte zoufat. Všechna videa jsou k dostání na iprima cz.

Sponzorované odkazy:

Celá věc funguje zcela jasně. Pokud z jakéhokoliv důvodu jste nestihli něco vidět v televizi nebo si to chcete jen připomenout, pak právě TV Prima archiv pořadů je tím ideálním. Jeho výhodou je také to, že si pořad můžete kdykoliv pozastavit a udělat si, co máte. Poté se klidně můžete vrátit ke sledování archivu.

Na něm můžete také shlédnout poměrně nový zábavní pořad Prostřeno. Do něj se můžete pomocí Castingu dostat také vy a celý týden soutěžit se soupeři nejen o tom, kdo z vás bude nejlepším kuchařem. Každý, kdo se do Prostřeno přihlásí, si vyzkouší, jak je dobrý kuchař, ale také, jak umí vlastně své schopnosti využít.

A nejedná se jen o kulinářství. Pět soutěžích v pěti týdnech se utká o pětadvacet tisíc korun. Každý den patří jedné osobě, která ty ostatní pozve k sobě domů do zákulisí, nachystá jim vhodné menu a společenský program. Soutěžící se pak navzájem hodnotí. Komu se vede nejlépe, vyhrává. Celým zábavným pořadem provází Jana Boušková a Václav Vydra.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
TV Prima archiv pořadů - Prostřeno, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *