Reklama:

Prostřeno 9.3. – 13.3. 2015

Kyriakos Xanthopoulos

První hostitel dalšího týdne byl tak trochu netradiční. Byl jim Kyriakos Xanthopoulos z Řecka, který si vysloužil přezdívku Kyri. Dvaačtyřicetiletý soutěžící studoval i pracoval v Řecku, šest let už je ale v Česku, kde pracoval v bance, v restauraci hotelu a aktuálně je bez práce. V Česku má také přítelkyni. Kari je typický řek, má rád jídlo a rád vaří. Do Prostřena se přihlásil sám, chtěl poznat nové lidi, zažít zábavu a získat nové zkušenosti. Za případnou výhru by jel na Chalkidiky, jeho řecké menu se ale vítězným nestalo.

Sponzorované odkazy:

Vendula Otáhalová

V úterý se Prostřeno přesunulo k jediné ženě tohoto týdne, kterou byla devětadvacetiletá Vendula. Soutěžící z Brna, kde žije tři roky v malém bytě u přítele, vystudovala vyšší odbornou školu knihovnických, informačních a sociálních služeb a nyní je supervizorem kvality v call centru. Oba mají rádi přírodu, filmy, relax. Vendula je kamarádská, puntičkářka a optimistka. A taky ráda vaří, což v Prostřenu jednoznačně potvrdila.

Jan Rozmahel

V polovině týdne se vařečky ujal dvacetiletý Jan z Brna. Vystudovaný elektrotechnik silnoproudých zařízení pracuje v rodinné firmě jako elektromontér. Honza na přítelkyni a bydlí v pronajatém a vkusně zařízením bytě 2+1. Do Prostřena se přihlásil sám s jediným důvodem. Před třemi lety v pořadu vařil jeho otec, a i když nevyhrál, Honza musel získat více bodů. V opačném případě, a ten také nastal, mu bude muset vyčistit auto. Z plánované dovolené a tetování i přes přípravu sarančat jako úkolu týdne sešlo.

Filip Mrůz

Předposledním hostitelem týdne byl nejmladší soutěžící – devatenáctiletý Filip. Filip se narodil v Ostravě, žil v Krnově a v současné době bydlí v Brně a ve Slavkově studuje hotelnictví a cestovní ruch. Má se co ohánět, proto kromě školy ještě chodí na brigádu. Nemá rodiče, takže se o sebe musí postarat sám. Proto se přihlásil do Prostřena a doufal, že si finančně nějak přilepší. Rád vaří a věřil, že mu to bude stačit na výhru. Menu se mu ale nijak zvlášť nepovedlo a Filip zůstal bez výhry.

Michal Hrubý

Je tady konec týdne. Týdne, který byl téměř v mužské režii. Posledním hostitelem byl čtvrtý muž, osmatřicetiletý pohodář Michal. Ten se živí jako realitní makléř, je ženatý a má dva syny. Má rád téměř všechno a hlavně zábavu. Do Prostřena se přihlásil sám, ne však kvůli výhře, ale hlavně z recese, chtěl si to pořádně užít. Kdyby vyhrál, udělal by oslavu a prý by se rozdělil s ostatními. Ale zda je to pravda, to se nedozvíme, protože jeho čtyřchodové menu neuspělo.

Vítězné menu – Vendula Otáhalová

Tento týden vařili čtyři muži a jedna žena – Vendula. Ta však byla nejúspěšnější a vyvařila si 50 tisíc korun. Čím hosty oslnila?
Paštika z kuřecích jater, pečivo
Hovězí vývar s nudlemi
Svíčková na smetaně, knedlík
Piškotová roláda

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *