Reklama:

Prostřeno 7.4. – 11.4. 2014

Pavla Růžičková

První hostitelkou, která uvedla nový soutěžní týden v pořadu Prostřeno, byla Pavla. Ta se vyučila jako technicko-administrativní pracovnice a chtěla pokračovat dále, což se ale nepovedlo. Nyní je na mateřské dovolené a předtím pracovala jako operátorka. Do pořadu ji přihlásila její sestra a Pavla to vzala jako příjemné zpestření mateřské dovolené. Vyhrát se jí ale nepovedlo.

Sponzorované odkazy:

Irena Šálená

V úterý se k vaření dostala sympatická Irena. Ta pracuje v mezinárodní firmě zaměřené na IT technologie na pozici plánovačky výroby. Zároveň dálkově studuje VOŠ zaměřenou na cestovní ruch. Žije společně s přítelem. Do pořadu Irenu přihlásila kamarádka. Irena si řekla, kdo neriskuje, nic nezíská a tak výzvu přijala. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do bydlení. Bohužel její menu se vítězným nestalo.

Barbora Kuralová

V polovině týdne se vaření ujala Barbora. Ta vystudovala střední hotelovou školu a poté VOŠ zaměřenou na mezinárodní obchod. Nyní pracuje v jedné mezinárodní společnosti. Hostitelka je zatím svobodná a bezdětná. Do pořadu se přihlásila sama a udělala moc dobře. Uvařila totiž skvěle, stala se jedinou vítězkou tohoto týdne a za peníze pojede na dovolenou do USA.

Martin Stehlík

Ve čtvrtek předvedl své kuchařské dovednosti Martin, ten se pracuje jako obsluha benzínové služby. Je ženatý, s manželkou mají syny a novorozené miminko. Do pořadu ho přihlásila jeho žena a on to vzal jakou výzvu. Kdyby vyhrál, tak by peníze použil na náklady spojené s narozením miminka. Jeho menu ale nedosáhlo na přední příčku.

Pavel Novotný

Jako poslední hostitel předvedl své kuchařské zkušenosti Pavel. Ten byl nejstarším soutěžícím tohoto týdne. Hostitel pracuje jako nástrojář, má manželku a dva syny. Podle něj žije normální život. Pavel se přihlásil sám, protože rád vaří a myslí si, že se má vše zkusit. Bohužel jeho menu nevyhrálo.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli vidět přehlídku chutných jídel. Pojďte se podívat na vítězné menu od Barbory Kuralové.
Cuketové lívanečky
Cibulová polévka
Jehněčí (vepřové) kotlety
Plněné makronky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *