Reklama:

Prostřeno 7.10. – 11.10. 2013

Alena Malcová

První hostitelkou dalšího týdne v Prostřeno byla paní Alena. Ta vystudovala střední školu vinařskou a vínu se také věnovala, především ochutnávkám zaměřených na česká a moravská vína. Nyní jí končí rodičovská dovolená s nejmladším synem. Společně s manželem mají ještě desetiletého syna a na jeho přání se hostitelka do pořadu přihlásila. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by rodinu vzala na dovolenou a koupila nový počítač. Její menu se ale výherním nestalo.

Sponzorované odkazy:

Pavel Zíma

V úterý se pomyslné vařečky chytil sympatický pan Pavel. Ten naposledy pracoval jako číšník. Je třikrát rozvedený a má tři syny. Život se s ním však nemazlil. Jeden ze synů mu zahynul při autonehodě a druhý žije v San Franciscu. Takže se vlastně stýká jen s jedním. Hostitel žije sám. Pavel chtěl podnikat a stal se obětí podvodu, i proto by se mu peníze z Prostřena hodily. Jeho menu bohužel na vítěznou příčku nedosáhlo.

Silvia Mlsová

V polovině týdne své kuchařské dovednosti ukázala paní Silvia. Ta většinu svého života pracovala jako chemička, ale nyní je zaměstnaná v soukromé firmě na obchodním oddělení. Hostitelka je rozvedená a má dvě dospělé dcery. Sourozenci přemluvili Silvii, aby se do pořadu přihlásila. Ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí, protože tento týden Silvia vyhrála. Za výhru pojede na dovolenou koupí si něco do bytu.

David Vopěnka

Ve čtvrtek předvedl svůj talent sympatický David. Ten vystudoval vysokou školu a pracuje jako vedoucí právního oddělení katastru nemovitostí. Rodinu ani budoucnost zatím neplánuje, protože žije ze dne na den. Do pořadu se David přihlásil sám, protože miluje jídlo. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze dal kamarádovi na pořízení invalidního vozíku. Jeho menu na výhru nedosáhlo.

Věra Colbecková

V pátek se do vaření pustila sympatická paní Věra. Ta je vystudovaná ekonomka, je dvakrát rozvedená a má dva syny. Hostitelka žije sama společně se svou tříletou labradorkou. Do pořadu se přihlásila sama a to proto, že se jí Prostřeno líbí. Kdyby se podařilo vyhrát, tak by peníze použila na letenku do Austrálie za svou maminkou. Ostatní soutěžící Věrčino menu neohodnotili tolika body, aby se stalo výherním.

Vítězné menu

Tento týden podle ostatní nejlépe uvařila Silvia Mlsová a tady se podívejte na její vítězné menu:

Salát ze žlutého melounu
Francouzská cibulačka
Závitky z mladého býčka
Ovocné tiramisu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *