Reklama:

Prostřeno 6.10. – 10.10. 2014

Jan Kouřil

Prvním hostitelem, který odstartoval nový týden v pořadu Prostřeno, byl Honza. Ten pracuje jako prodejce nábytku a má moc rád práci se dřevem. Hostitel pozve hosty do svého útulného bytu, kde bydlí společně s manželkou a jejich synem. Do pořadu ho taky přihlásila manželka, protože si myslí, že Honza umí skvěle vařit a přitom je i pořád v pohodě. Pokud by se mu povedlo vyhrát, tak by koupil dárky pro rodinu a jeli by na společnou dovolenou. Jeho menu bylo velmi chutné a stal se jedním z výherců tohoto týdne.

Sponzorované odkazy:

Alena Chmelařová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla paní Alena. Ta pracovala jako prodavačka, pojišťovací agentka, ale momentálně je nezaměstnaná. Alena žije se svým manželem, má děti i vnoučata. Alena v tomto týdnu vsadila na nízké bodování a chtěla udělat vše proto, aby vyhrála ona. Jenže k tomu by musela i dobře uvařit, což se ale vůbec nestalo. Takže její menu, které má už léta odzkoušené, se na první místo nedostalo.

Petr Dědič

Je tady polovina týdne a s tou se na řadu dostává sympatický Petr. Ten momentálně pracuje jako řidič sanitky a podle jeho slov, ho jeho práce moc baví. Petr na svůj věk má sedm děti, čtyři vlastní a tři nevlastní. Takže má velkou rodinu a o každodenní starosti a radosti nemá nouzi. Do pořadu ho přihlásila jedna z dcer, protože jí u taťky vždy chutná. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze použil na vybavení do bytu. Jeho menu ale na výhru nedosáhlo.

Petra Takáčová

Ve čtvrtek se k plotně dostala sympatická a milá Petra. Ta je vyučenou servírkou, ale této práci se nevěnuje. Pracuje v porcelánce, kde je velmi spokojená a práce ji baví. Hostitelka bydlí v bytě se svým přítelem a pejskem. Petra vsadila na svůj den na jídla, která vařila poprvé, protože na poprvé se jí jídlo povede vždy nejlépe. Uvařila dobře, ale její menu se na první místo nevyšplhalo.

Jaroslav Mára

Tak a je tady pátek a s ním konec týdne. Ale ne úplně, protože se nám musí v kuchyni ukázat ještě poslední hostitel Jaroslav. Ten pracuje jako stěhovák a žije spokojeným životem. Do pořadu se přihlásil na přání své manželky, se kterou je zatím jen rok. Jaroslav se v pátek ukázal jako velmi šikovný kuchař a ani napjatá atmosféra u stolu mu nezkazila šanci na výhru. A tak se stal druhým výhercem tohoto týdne.

Obě vítězná menu

I tento týdne na vás čekaly skvělé a chutné recepty. Podívejte se na dva vítězná menu tohoto týdne.

Menu Jana Kouřila:
Zapečené tousty
Hovězí polévka s fleky
Medailonky z vepřové panenky
Beze roláda se šlehačkou

Menu Jaroslava Máry:
Bramboráček se zeleninou
Dršťková
Pečené vepřové maso
Palačinky s horkým ovocem

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *