Reklama:

Prostřeno 30.9 – 4.10. 2013

Jaroslav Živora

Prvním hostitelem nového týdne v Prostřeno byl sympatický Jaroslav. Ten je vyučený truhlář, ale pracuje jako drobný podnikatel v oboru vzduchotechnika. Hostitel žije v bytě společně s přítelkyní a jejich mazlíčky. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád získá nové zkušenosti. Nezastírá, že by se mu výhra hodila a že by ji rád použil na cestování. Bohužel jeho menu na výhru nedosáhlo.

Sponzorované odkazy:

Tereza Revájová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla Tereza. I přes své mládí je už hostitelka maminkou dvouročního chlapečka. Se svou rodinou žije spokojený život, což je pro ni nejdůležitější. Do pořadu se přihlásila sama. Hlavně ze zvědavosti, pro nové zkušenosti a také pro výhru. Její menu bylo velmi chutné a ostatní ho ohodnotili nejvyšším počtem bodů za tento týden.

Miloš Kaplan

V polovině týdne se vaření ujal sympatický Miloš. Ten je v částečném invalidním důchodě kvůli cukrovce. Hostitel nikdy nebyl ženatý, ale i přesto má tři krásné dcery, které má moc rád. Miloš bydlí sám, protože má rád svůj klid. Má ovšem přítelkyni. Do pořadu se přihlásil sám, protože ho láká výhra. Kdyby vyhrál, tak by si pořídil sadu na tetování, protože rád kreslí a chtěl by v tomhle oboru podnikat. Jeho menu nebylo vůbec zlé, ale na výhru nestačilo.

Nikol Marie Mertová

Ve čtvrtek mohla své kulinářské umění předvést sympatická Nikol. Ta má za sebou již několik povolání, ale v současné době pracuje jako telefonní operátorka. Z předchozího vztahu má pětiletého chlapečka. Bydlí společně s přítelem, který má dvě děti, takže se nakonec hostitelka stará o početnou rodinu. Kdyby se Nikol povedlo vyhrát, tak by si koupila auto a vyrazila na pěkný výlet. Hostitelka uvařila dobře, ale menu se nevyšplhalo na výherní příčku.

Renáta Marková

Poslední hostitelkou, která mohla předvést, jak to v kuchyni umí, byla sympatická Renáta. Ta pracovala jako telefonní konzultantka, ale v současné době je na mateřské dovolené s pětiměsíčním synem. Do pořadu se přihlásila sama, a kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do prostornějšího bydlení. Její menu bylo chutné, vítězným se ovšem nestalo.

Vítězné menu

Vítězkou tohoto týdne se stala Tereza Révajová a toto je její vítězné menu:

Pizza šneci
Kuřecí s domácími nudlemi
Kuřecí kapsičky
Sladké pokušení

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/10 (3 votes cast)
Prostřeno 30.9 - 4.10. 2013, 3.3 out of 10 based on 3 ratings

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *