Reklama:

Prostřeno 3.6. – 7.6. 2013

Šárka Brožková

První hostitelkou tohoto týdne je sympatická paní Šárka, ta už přes svůj mladý věk je v invalidním důchodě. To kvůli nepovedené operaci páteře. Přivydělává si pečením pro okolí. Hostitelka se do pořadu přihlásila sama, protože věří, že má šanci na výhru. Její menu, ale nebylo ničím výjimečné a proto ne výhru nedosáhalo. Za výhru si chtěla Šárka pořídit nové postele.

Sponzorované odkazy:

Veronika Fricová

Druhou hostitelkou byla sympatická Veronika, která pracuje jako pomocná síla v kuchyni. Tuto práci vykonává, protože nemá příliš dobrý zdravotní stav, prodělala totiž embolii a tak se musí hodně hlídat. Hostitelka žije v domečku s přítelem a má velké plány do budoucna. Do pořadu Veroniku přihlásili přátelé, protože si myslí, že dobře vaří. Kdyby vyhrála, tak by jela k moři, kde ještě nikdy nebyla a zbytek peněz by odložila pro miminko, které plánuji. A její sen se jí mohl splnit, protože všem moc chutnalo a domů si odvezla výhru.

Pavla Bílá

V polovině týdne se vaření ujala sympatická paní Pavla, která pracuje jako pokojská v Drážďanech. Zároveň ale studuje zdravotní školu, protože by v budoucnu chtěla pracovat jako zdravotní sestra. Hostitelka má tři syny. Do pořadu se přihlásila sama a to hlavně ze zvědavosti. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do rekonstrukce bytu. Bohužel její menu nedosáhlo na vítěznou příčku.

Alla Dvořáková

Předposlední hostitelkou tohoto týdne byla šarmantní paní Alla, která je v důchodu. Kdysi pracovala jako kadeřnice. Sama o sobě říká, že si více rozumí s muži než s ženami. Do pořadu se přihlásila sama ze zvědavosti a také ji motivovala finanční částka, kterou může získat. Kdyby se Alle povedlo vyhrát, tak by s vnučkami jela navštívit svou dceru do USA. Na tento sen, ale musí získat peníze jinde, protože její menu se nestalo výherním.

Jana Krupicová

Poslední, která se tento týden mohla předvést v kuchyni, byla paní Jana. Ta pracuje jako referentka majetkové správy. Žije se svým mužem, se kterým má pět dětí a už mají i vnoučata. Do pořadu ji přihlásil její syn s přítelkyní, protože si myslí, že Jana umí dobře vařit a má šanci na výhru. Menu, které v Prostřenu uvařila, si vybrala na základě rodinné porady. Její menu ale nebylo vítězné.

Vítězné menu

I tento týden nebyla nouze o nespočet zajímavých receptů, ale vítězné menu bylo jen jedno a to toto:

Panenská vepřová panenka Wellington
Šťouchané brambory, medailonky z blízké farmy
Povidlovo-smetanová roláda

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *