Reklama:

Prostřeno 29.10. – 2.11. 2012

Zajímavé, příjemné, klidné. Takové bylo další Prostřeno. To v týdnu mezi 29. říjnem a 2. listopadem nabídlo další zajímavou podívanou plnou chutných receptů.

Sponzorované odkazy:

Michaela Stránská

První hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Michaela, která pracuje jako servírka, což ji moc baví. Se svým partnerem žije již 11 let a mají spolu pětiletého syna. Do pořadu ji přihlásil právě onen partner, který si myslí, že Michaela dobře vaří a měla by šanci na výhru. V případě vítězství by synovi pořídila pejska. Hostitelka do svého menu zařadila pravou českou klasiku, jako je svíčková a jablečný závin, ale ani to ji nepomohlo k vítězství.

Simona Farská

Nejmladší aktérkou veselého a pohodového týdne byla Simona, která začíná studovat vysokou školu. Hostitelka je zatím svobodná a žije se svými rodiči a mladším bratrem. Do Prostřena se Simona přihlásila sama, protože si chtěla ověřit, zda umí dobře vařit. Případnou výhru by investovala do studia. Nejmladší hostitelka všechny své soupeře ohromila jejím náročným a moc chutným menu, které připravila. Body, které dostala, byly vysoké, ale v průběhu týdne ostatní m chutnalo ještě více jinde.

Jan Jakubíček

V půlce týdne se ke svému vaření dostal klidný a vyrovnaný Honza, který sršel každý den velkým optimismem. Hostitel vystudoval vysokou školu, která se zabývá psychologii ve Francii, nyní pracuje jako vedoucí výroby pro jednu francouzskou firmu a zároveň překládá. Se svou manželkou je Honza již 13 let a mají spolu dva pejsky. Své menu zařadil do francouzské kuchyně, ale jeho nervozita a potom výčitky z nějakých nedostatků mu nedovolily vyhrát.

Petra Hudíková – V

Bývalá servírka Petra, která dnes pracuje v obchodě s oblečením u své dcery, ráda vaří. Také je ale zvědavá a chtěla si ověřit, jak ji kuchtění před televizními kamerami půjde a zda vše vůbec zvládne. Ze svého bytu si vytvořila pohádkovou oázu, ve které se cítí dobře. A dobře se tady cítili také ostatní soutěžící, kterým navíc čtyřchodové menu chutnalo natolik, že Petra vyhrála. A jak uvedla, má se na co těšit, za výhru si totiž plánovala dovolenou.

Veronika Fabián

Poslední soutěžící, která dostala šanci zabojovat o výhru, byla mladá Veronika. Ta je v současné době doma na mateřské dovolené, vychovává už své druhé dítě, dříve ale studovala střední školu s oborem hotelnictví a turismus, a tak své dovednosti mohla prokázat i v Prostřenu. Během studií totiž často působila ve Švýcarsku a vařit jí rozhodně baví. I proto se do televize přihlásila, chtěla také vyhrát. Jenže Veronika, která je už šest let doma s dětmi, nakonec k vytouženému cíli nedošla.

Vítězné menu

Petra se do Prostřena přihlásila ze zvědavosti. Tou se ale nakonec propracovala k vítězství. Podívejte se na její menu o čtyř chodech, které ostatní uchvátilo:

Pikantní salátek z hovězího masa
Špenátový krém s ozdobou
Domácí italské těstoviny s vepřovou panenkou
Malinové osvěžení

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

1 Komentář

  1. Co je to za epizodu?

    Post a Reply

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *