Reklama:

Prostřeno 28.4. – 3.5. 2013

V tomto týdnu se v Prostřenu sešli čtyři hostitelky a jeden hostitel. Opět bylo nač koukat, soutěžící si připravili zajímavé recepty a trumfovali se v kulinářském umění.

Sponzorované odkazy:

Jana Králová

První hostitelkou nového týdne se stala paní Jana. Ta se na dnešní dobu živí nezvyklým povoláním, je totiž dojička krav. Jana má přítele a syny, ale v bytě žije sama. Stará se totiž o nemocnou maminku. Do Prostřena se přihlásila sama, protože chtěla vědět, zda se všichni do jejího malého bytečku poskládají. Kdyby vyhrála, tak by peníze investovala do nového zařízení do bytu. Bohužel její menu nebylo ničím až tak výjimečné a tak na výhru nedosáhlo.

Jana Kocourková

Úterní hostitelkou byla shodou okolností druhá jmenovkyně Jana. Ta se živí jako vedoucí skladu a zároveň i jako skladová účetní. Má dvě dcery a přítele a společně obývají jednu domácnost. Do pořadu se přihlásila sama na popud své mladší dcery a také proto, že ráda ochutnává nová jídla. Kdyby se jí podařilo dosáhnout na výhru, tak by peníze investovala do laserové operace očí. Na tuto operaci peníze bude muset sehnat jinde, protože její menu se nestalo vítězným.

Jaroslav Shön

V polovině týdne se k vaření dostal i fotograf na volné noze pan Jaroslav. Ten má vystudovanou uměleckou průmyslovku a jeho práce je také i jeho koníčkem. Zároveň ještě se ženou vlastní rychlé občerstvení. S manželkou mají dvě vymodlené děti, které se jim narodily až po dlouhých 16 letech. Do pořadu ho přihlásila jeho mladší dcera. Pokud by vyhrál, tak by peníze šly na rekonstrukci ateliéru. Menu bylo na muže velmi pracné, ale i tak na výhru nestačilo.

Magda Kummerová

Předposlední hostitelkou tohoto týdne byla sympatická paní Magda. Ta pracovala jako vychovatelka ve školní družině a momentálně pečuje o svou maminku, která je po mozkové příhodě. Magda je rozvedená a z manželství má dcerku. Má i přítele, ale žijí odděleně. Do pořadu ji přihlásila dcera a Magda to vzala jako výzvu. V případě výhry by peníze investovala do rekonstrukce bytu. Její menu bylo velmi pracné a možná až překombinované a na první příčku nedosáhlo.

Eva Sáblíková

Posledním, kdo mohl předvést své kulinářské umění, byla sympatická paní Eva. Ta pracuje jako dělnice a žije pohodový život se svým manželem a dvěma dětma. Do pořadu hostitelku přihlásily její kolegyně a Eva na nabídku kývla, což také dobře udělala. Její menu bylo natolik chutné, že ostatní soutěžící ji ocenily tím nejvyšším počtem bodů za celý týden. Za vyhrané peníze si pořídí nové elektrospotřebiče do bytu.

Vítězné menu

Na vítězku se čekalo až do pátku. To se k vaření dostala Eva, která vsadila sice jen na tříchodové, ale o to lepší menu. Podívejte se, co do něj zařadila:

Zeleninový salát s kuřecím masem
Svíčková na smetaně
Sladké pokušení

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *