Reklama:

Prostřeno 28.1. – 1.2. 2013

Čekání je u konce. Prostřeno už vypuklo také v roce 2013. A do akce tak opět nastoupila pětice amatérských kuchařů, která předvedla, co v kuchyni dokáže.

Sponzorované odkazy:

Kamila Benischková

Prvního vaření v roce 2013 se s chutí zhostila sympatická a usměvavá Kamila. Ta pracuje jako dělnice v jedné automobilové společnosti. Hostitelka je šťastně vdaná, ale zatím s manželem rodinu neplánuje. Kamila se do pořadu přihlásila sama a to kvůli tomu, že ráda poznává nové věci a lidi. Kdyby vyhrála, tak by peníze použila na rekonstrukci bytu. Pro své soutěžící si připravila chutné čtyřchodové menu, které sice ostatní ohodnotili na první den celkem vysokým počtem bodů, ale na výhru to i přesto nestačilo.

Nikola Košťálová

Další hostitelkou, která se ujala úterního vaření, byla mladá Nikola, jež studuje teologickou fakultu. Hostitelka bydlí v bytě se svým otcem, ale i s maminkou se pravidelně stýká v její práci, kam chodí dělat dobrovolnici. Do pořadu Nikolu přihlásily kamarádky, protože si myslí, že velmi dobře vaří. Případnou výhru by použila na prázdniny. Hostitelka se při vaření velmi snažila, ale smůla a nervozita se jí lepily na paty. Proto také body nebyly příliš vysoké a na výhru to tedynestačilo.

Radka Hajná

Týden nám rychle utíká a je tady středeční hostitelka Radka. Ta v současnosti pracuje jako servírka, což ale není její první zaměstnání. Do pořadu se Radka přihlásila sama a bere to jako životní zkušenost. Také nezapomněla dát svým kolegům jasně najevo, že si zde nepřišla dělat kamarády. Své hosty pozvala do bytu její sestry, kde přechodně bydlí. Pohostila je lahodným tříchodovým menu, ale třeba lososovým tataráčkem nepotěšila úplně všechny. Body, které ji soupeři nadělili, na výhru nestačily.

Jitka Homolková

Půlka týdne je pryč a právě přichází na řadu milá paní Jitka, která to nemá v životě lehké. Žije se svou dcerou, syna má v dětském domově, kvůli poruše chování a ke všemu přišla před dvěma lety o manžela. I přesto ji nechybí úsměv na tváři. Jitka je velmi šikovná v manuálních pracích, dělá například smuteční věnce nebo maluje kraslice voskem. Do pořadu ji přihlásila její dcera, která si myslí, že maminka dobře vaří. A to se také v Prostřenu ukázalo. Ovšem i tak to na výhru nestačilo a Jitka si na vysněnou dovolenou pro děti musí vydělat jinak.

David Šolja

Tak a pátek už nám klepe na dveře a poslední hostitel se chytá svého vaření. David vystudoval lesní průmyslovku a momentálně je na „volné noze“. Hostitel pozval soutěžící na večeři ke své bývalé přítelkyni, se kterou má dvě děti. Celý večer pojal v mexickém stylu, ve kterém se neslo také jídlo. I zábavu zvolil zcela netradiční a to pánský striptýz, který ženy šokoval, ale i příjemně překvapil. Za velmi dobře propracovaný večer získal David nejvyšší počet bodů a stal se vítězem. Peníze rozdělí mezi své děti a pokusí se investovat na burze.

Vítězné menu

První Prostřeno roku 2013 svého vítěze poznalo až v poslední možný den, tedy v pátek. Těžko říct, kolika procenty se na tom podílela zábava, každopádně netradiční jídlo čtyřem soutěžícím velmi u Davida chutnalo. Co si pro své čtyři soupeřky David připravil?

Quesadilla de pollo
Sopa de frijoles
Carne de res nopalitos
Flan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *