Reklama:

Prostřeno 27.8. – 31.8. 2012

Prostřeno v týdnu 27. – 31.8. bylo pořádně dramatické. O vítězství se bojovalo až do samotného konce a až v pátek se nakonec zrodil vítězný soutěžící, který získal 38 bodů.

Sponzorované odkazy:

Marcela Vlasáková

Pondělní hostitelka tohoto týdne mohla být úplně jiná, kdyby Marcelu do soutěže Prostřeno nepřihlásila její kamarádka. Sympatická tmavovláska si své hosty pozvala do svého hezky řešeného bytu 2+kk v Brně, kteří ostatní soutěžící řádně prošmejdili. Také její menu zaujalo, ne však natolik, aby se stala konečnou vítězkou.

Maroš Kapusta

Dalším soutěžícím byl mladý sympatický muž, který je vyučený číšník. Do dnešní doby vystřídal už několik zaměstnání, prošel si pozicemi jako číšník, barman a vedoucí, v současnosti je provozním jedné kavárny. Své zkušenosti se rozhodl zúročit a sám se přihlásil do Prostřena. Hosty zaujal nejen svým menu, ale především krásným stolováním. Za to vše si vysloužil velký počet bodů, bohužel pro něj konkurence byla vysoká a na výhru to nestačilo.

Dana Šabacká

Růžovovlasá amatérská kuchařka, která je taky dosti svérázná, úřadovala ve své kuchyni ve středu. Ač před svými soupeři tajila pohled na své soukromí, televizním kamerám se svěřila s tím, že její děti jsou díky špatné finanční situaci rodiny umístěny v dětském domově. Možná i proto, její menu nebylo nijak originální ani nápadité a nemělo tak šanci na výhru.

Dita Chmelařová

Čtvrteční hostitelkou se stala mladá a sympatická Dita. Ta pracuje jako obchodní referentka. Do pořadu Prostřeno ji přihlásil její přítel a pro ni to bylo obrovské překvapení. Případnou výhru by vložila do rekonstrukce bytu v Brně. Její čtyřchodové menu soutěžící velmi oslovilo a body sahaly opravdu vysoko, ale také to na výhru nestačilo.

Jan Pavlík – V

I tento týden soutěž vrcholila dramatickou páteční podívanou, kdy se vaření zhostil sympatický Jan. Ten je společníkem pneuservisu, kde zároveň pracuje i jako mechanik. Společenský hostitel je podruhé ženatý, nyní s mladší partnerkou, se kterou má tříměsíční dítě. Své soupeře si pozval k sobě na chalupu, kde to má moc rád a případnou výhru by celou investoval do ní. Jeho menu bylo tak originální a zajímavé, že překonal všechna předchozí bodování a vyhrál sladkých 40 000 Kč.

Vítězné menu

Jen dva body ztratil Jan Palvík, páteční hostitel, který připravil opravdu skvělé pokrmy. Podívejte se, čím hosty tolik zaujal.

Prešovický obložený talíř
Polévka pana architekta s masem
Ruská svíčková s houskovým knedlíkem
Domácí bramborové placky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/10 (2 votes cast)
Prostřeno 27.8. - 31.8. 2012, 4.5 out of 10 based on 2 ratings

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *