Reklama:

Prostřeno 25.8. – 29.8. 2014

Zuzana Mejstříková

První hostitelkou nového týdne v pořadu Prostřeno byla Zuzana. Ta se vyučila prodavačkou, ale v současné době už je dlouhodobě na mateřské. Spolu s manželem mají čtyři děti a těm věnuje veškerý svůj čas. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla zjistit jaká je kuchařka. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by koupila něco pěkného dětem a odjela na společnou dovolenou. Její menu se ale nestalo vítězným.

Sponzorované odkazy:

Nikola Pleinerová

Jako druhá své kuchařské dovednosti předvedla sympatická Nikola. Ta je v současné době na mateřské dovolené s jejími dvěma syny. Ale má v plánu jít do práce na částečný úvazek. Do pořadu se přihlásila sama, protože jí lákala vidina výhry. Její menu bylo chutné, zábava všechny pobavila a tak se stala jedinou vítězkou tohoto týdne. A tak může vzít své děti poprvé k moři.

Jitka Wagnerová

Je tady polovina týdne a s ní na řadu přichází nejstarší soutěžící tohoto týdne a to paní Jitka. Ta je rozvedená, má jednu dceru a žije sama ve svém velkém bytě. Do pořadu se přihlásila sama, protože poznává nové věci a také nová jídla. Její menu ale nedosáhlo na vítěznou příčku.

Blanka Veverková

Ve čtvrtek se chytla vaření paní Blanka. Ta pracovala jako obchodní referentka. Je podruhé vdaná. Má z předchozího vztahu dceru a se současným manželem desetiměsíčního syna. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá, jak se pořad natáčí a také z toho důvodu, že ráda vaří. Uvařila sice chutně, ale na výhru to bohužel nestačilo.

Vlasta Plechingerová

Poslední den předvedla své kuchařské umění Vlasta. Ta je svobodná, ale zadaná. Momentálně pracuje jako OSVČ ve floristice a suché vazbě květin. Tento obor i vystudovala. Do pořadu hostitelku přihlásil její přítel, protože Vlasta o tom hodně doma mluvila. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do začátku nového bydlení a na nějakou dovolenou. Její menu se bohužel nestalo vítězným.

Vítězné menu – Nikola Pleinerová

I tento týden jste mohli vidět mnoho chutných jídel, které byly zhotoveny na grilu. Podívejte se na to výherní.
Quasadella
Fazolová polévka s chorizem
Marinovaná krkovička
Čokoládové bábovičky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *