Reklama:

Prostřeno 25.2. – 1.3. 2013

Když se u jednoho stolu sejde pět žen, nemusí se jednat o dvakrát klidné hostiny. Tento týden Prostřeno tato slova potvrdil. Menu neokořenily jen recepty, ale také intriky a zákulisní pomluvy.

Sponzorované odkazy:

Šárka Čuříková

První hostitelkou nového týdne, během kterého se u stolu sešly samé ženy, byla sympatická maminka na mateřské dovolené Šárka. V současnosti s manželem staví domeček kousek od svých rodičů. Z tohoto důvodu si také hosty musela pozvat do domu svých rodičů, kde nyní ve stísněnějších podmínkách žijí. Pro ostatní soutěžící si Šárka připravila menu o čtyřech chodech, které by určitě potěšilo nějakého pořádného chlapa. Bohužel ženy tuto kuchyni ani celý večer vůbec neocenili a začala nekončící taktika s pomluvami. Hostitelka se do pořadu přihlásila sama ze zvědavosti a případnou výhru by investovala do nového bydlení, což může, ale ne s penězi z Prostřena.

Lucie Kesnerová

Další hostitelkou, která se ujala vaření, byla Lucie. Ta je v současné době na mateřské dovolené a předtím pracovala jako obsluha čerpací stanice. Lucie si své hosty pozvala do bytu, kde společně žije s manželem a jejich dvěma dětmi. Hostitelka se do pořadu přihlásila sama a doufá ve výhru, za kterou by si pořídila nové vybavení do bytu. Její čtyřchodové menu nebylo vůbec zlé, ale ostatním soutěžícím zase nechutnalo tolik, jako předchozí den, proto ani Lucie nedosáhla body na vítěznou příčku.

Tereza Minaríková

V půlce týdne se k vaření dostala Tereza, která je nyní nezaměstnaná a podle svých slov si konečně užívá svobody a volna. Bydlí společně ještě se třemi spolubydlícími v pronajatém bytě. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože to bere jako novou zkušenost do života a je pro každou legraci. I když tento týden v ženském kolektivu se o zábavě nedalo mluvit. Menu, které Tereza připravila, ostatní nezaujalo natolik, aby se stalo vítězným.

Lucie Gaborová

Předposlední den tohoto týdne předvedla své kulinářské schopnosti nejmladší hostitelka Lucie. Ta žije s rodiči v domečku, kde mají se sestrou samostatně jedno patro. Lucie nyní studuje střední školu, obor farmářka. I když se celý týden prezentovala jako ta, která nic nejí, tak ostatní překvapila svým kuchařským talentem. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla zkusit něco nového a poznat nové lidi. Hosté její menu ocenili nejvyšším počtem bodů a tak si za vyhrané peníze může Lucie zajet na dovolenou.

Michaela Kratochvílová

Poslední hostitelkou tohoto rozpačitého týdne byla Michaela, která pracuje jako kadeřnice. Ta žila dvacet let v Itálii a teprve před nedávnem se s celou rodinou vrátila zpátky do Čech. Do Prostřena se přihlásila sama, protože chtěla zažít všechno, co tento pořad obnáší a to se ji také povedlo. Za případnou výhru by objela kus světa. Její italské menu ostatním nechutnalo a také se jim nelíbilo, že je moc jednoduché. Za to vše ohodnotili hostitelku velmi malým počtem bodů a její šance na výhru byly tudíž nulové.

Vítězné menu

Že by nějaká z hostitelek sklidila od ostatních pochvaly, o tom tento týden nemohla být příliš řeč. Jedna z nich se ale vítězkou stát musela. A nakonec to „padlo“ na čtvrteční Lucii. Co si pro ostatní hosty připravila?

Plněné žampióny
Plněné vepřové závitky
Panna Cotta

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *