Reklama:

Prostřeno 25.11. – 29.11. 2013

Anna Svobodová

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla paní Anna. Ta je v současné době na mateřské dovolené se svou dcerou Karolínkou. S manželem a dcerou žijí spokojený život v bytě ve Znojmě. Do pořadu se přihlásila Anna společně se svou sestrou, ale vyšlo to jen Aničce. Kdyby se jí povedlo získat výhru, tak by si za ni pořídila vysněné auto.

Sponzorované odkazy:

Pavel Nevečný

Druhým hostitelem tohoto týdne v Prostřeno byl sympatický pan Pavel. Ten pracuje jako dělník na pile. Je ženatý a se současnou manželkou má malého syna. Z předchozího vztahu má další tři děti. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce získat novou zkušenost a vidět jak probíhá natáčení. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze investoval do bytu.

Eva Goláňová

V polovině týdne měla šanci předvést své kuchařské umění sympatická Eva. Nejmladší účastnice tohoto týdne má vystudovanou obchodní akademii a nyní pracuje v administrativě. Má dlouholetý vztah se svým přítelem, který je fotbalista. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla poznat nové lidi, recepty a také to, jak tato reality show probíhá. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by získané peníze vynaložila do bytu.

Dagmar Mundlová

Ve čtvrtek mohla své kuchařské dovednosti předvést sympatická paní Dagmar. Ta se živí jako OSVČ v oboru stavebnictví, kde společně podniká se svým druhým manželem. Dagmar má tři děti a dva vnoučata a třetí je na cestě. Do pořadu ji přihlásila její dcera, které vždycky u maminky moc chutná.

Zdenka Minářová

Poslední hostitelkou tohoto týdne byla paní Zdenka. Ta je vyučená prodavačka a nyní má své vlastní květinářství. Hostitelka žije v krásném rodinném domečku, kde žije společně s manželem a jejich devatenáctiletým synem. Do pořadu Zdenku přihlásila kamarádka. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze dala na letenky do USA, kde má kamaráda a část rodiny. Díky svému skvělému výkonu v Prostřeno zvítězila a může letět do USA.

Vítězné menu:

I tento týden jste mohli vidět plno chutných receptů, ale pojďte se podívat na vítězné menu od paní Zdenky Minářové.
Roastbeef
Bramboračka v chlebu
Kuřecí špízy
Kávovo-vanilkový řez

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *