Reklama:

Prostřeno 24.9. – 28.9. 2012

Září dospělo do svého konce, Prostřeno ale pokračuje dále. Pětice soutěžících zase bojovala o čtyřicet tisíc korun a opět to byla hodně zajímavá podívaná.

Sponzorované odkazy:

Martin Pištora

Jako první v tomto týdnu vařil finanční poradce a jak se v průběhu týdne ukázalo, tak taky velký taktik Martin, který žije v krásném moderním domě s vlastním jezírkem, společně se svou přítelkyní a matkou. Martin se do pořadu Prostřeno přihlásil jen tak z hecu, protože jeho přítelkyně mu pořád říkala, že to neudělá a on ji nakonec překvapil a udělal to. Ostatní soutěžící pohostil vedle jezírka, ale ani luxusní prostředí a vcelku dobré menu mu výhru nezařídilo.

Michal Šafránek

Tichý, klidný a zároveň flegmatický tiskař Michal se v úterý proměnil do role amatérského kuchaře. Své hosty pozval do domu svých rodičů, se kterými stále bydlí. Jeho kamarádi říkají, že skvělé vaří a jeho jídlo jim chutná, proto ho přemluvili, aby zkusil Prostřeno. Svůj jídelníček zasadil do vesnického stylu a své hosty překvapil kuchařským umem, ale bohužel pro něj si výherní počet bodů nevyvařil.

Linda Jirásková – V

Bývala servírkou, barmankou a nyní si zkusila roli amatérské kuchařky a to ji vyšlo na výbornou. Současná účetní, která žije v Praze se svým přítelem a dvěma pejsky, zkusila Prostřeno ze zvědavosti a také, aby zkusila, zda na to má. Její moderní a chutné menu hosty zaujalo natolik, že si Linda nakonec za vítězných 40 000 mohla splnit svůj sen a vydat se s přítelem do Paříže.

Vlasta Čermáková

Předposlední hostitelkou byla sympatická Vlasta, která už je dvojnásobnou maminkou. Nelíbí se jí stereotyp a tak se přihlásila do Prostřena, aby si zkusila jaké to je vařit před televizními kamerami. Její kuchařské umění nebylo vůbec zlé, ale hosty ničím nepřekvapilo, a i proto se vítězkou nestala.

Tereza Maturová

Týden mladých soutěžících završila slečna Tereza, která se svým přítelem vychovává třináctiměsíční dítě a právě pro něj chtěla v soutěži získat výherní peníze. Proč ji Prostřeno zlákalo? Chtěla dokázat, že u stolu se hosté nemusí jen hádat, pomlouvat a intrikovat. Ani s touto taktikou a jednoduchým menu ostatní neučarovala a proto nedosáhla na onu vytouženou výhru.

Vítězné menu

Linda toužila navštívit Paříž. A toto vítězné menu jí v tom pomohlo.

Zeleninový salát s mozzarelovým špízem
Křehký plněný rohlíček
Mix grill s pečenými brambůrkami
Dvoubarevné mascarpone

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *