Reklama:

Prostřeno 24.2. – 28.2. 2014

Markéta Šebestová

První den nového týdne v pořadu Prostřeno si před televizní kamery stoupla nejmladší účastnice Markéta. Ta ještě studuje střední školu, obor technik. Má tři sourozence, se kterými ráda tráví volný čas. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, aby si vyzkoušela jaké je vařit pro neznámé lidi. Kdyby se ji podařilo vyhrát, tak by koupila novou kuchyň. Bohužel se její menu nestalo vítězným.

Sponzorované odkazy:

Martin Zajíček

Druhým hostitelem tohoto týdne byl Martin. Ten pracuje jako učitel na umělecké škole. Miluje muziku, má svou vlastní kapelu, a dokonce i orchestr. S manželkou vychovávají pětiletou dcerku a na cestě je další potomek. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, protože si o Martinovi myslí, že dobře vaří. Jeho vaření ale na výhru nestačilo.

Jarmila Janušková

V polovině týdne své kuchařské dovednosti předvedla Jarmila. Ta je vyučená kadeřnice, ale pracuje jako servírka. Hostitelka má ráda koně a svého pejska, který je bohužel nemocný. Do pořadu se přihlásila sama, aby viděla, jak probíhá natáčení. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala na léčbu svého psa. Bohužel se jí vyhrát nepovedlo.

Ondřej Křoupal

Ve čtvrtek si k plotně stoupl sympatický Ondřej. Ten má vystudovanou střední školu, obor elektro. V současné době dělá servisního technika, konkrétně autoelektrikáře. Hostitel má čtyři roky přítelkyní a žijí společně v bytě 1+1. Do pořadu se přihlásil sám a to poté, co shlédnul několik dílů pořadu Prostřeno. Ihned se mu honilo hlavou, že to zvládne také. A že zvládl! Odnesl si jako jediný z tohoto týdne výhru a za peníze vezme přítelkyni na dovolenou.

Jitka Přindišová

Poslední hostitelkou tohoto týdne byla paní Jitka. Ta zatím pracovala jako prodavačka, ale v současné době je v domácnosti. Ta žije spokojený život s manželem a jejich dvěma dětmi. Do pořadu ji přihlásila sestra, která sama už v pořadu účinkovala. Kdyby se Jitce povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do vybavení bytu. Bohužel její menu nedosáhlo na vítěznou příčku.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli vidět přehlídku chutných jídel. Pojďte se podívat na výherní menu od Ondřeje Křoupala.
Sushi
Kuřecí vývar s celestinskými nudlemi
Hovězí líčka na červeném víně
Kokosové řezy

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *