Reklama:

Prostřeno 23.9. – 27.9. 2013

Štěpánka Císaříková

První hostitelkou, která se ujala vaření v novém týdnu Prostřeno, byla sympatická Štěpánka. Ta pracuje jako radiologická asistentka v oddělání nukleární medicíny. Práce ji baví a má ji moc ráda. Hostitelka je trojnásobnou maminkou a ve svém životě už musela bojovat s rakovinou prsu. Do pořadu se přihlásila sama a to v době, kdy byla nemocná a byla doma. Její menu bylo chutné, ale na výhru bohužel nedosáhlo.

Sponzorované odkazy:

Lenka Straková

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla sympatická paní Lenka. Ta pracuje jako metodička v kulturním středisku. Hostitelka je rozvedená a z manželství má dva syny. Také je už dvojnásobnou a pyšnou babičkou. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímalo, jaké je to vařit před kamerami a jak natáčení probíhá. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze vrátila kamarádovi, který jí je půjčil na byt. Její menu se ale vítězným nestalo.

Monika Střapinová

V polovině týdne chtěla své kuchařské dovednosti předvést paní Monika. Ta pracuje v soláriu a je maminkou šestileté dcerky. Je svobodná, na vztahy zatím neměla štěstí. Společně s dcerou žije u své maminky. Do pořadu ji přihlásila kamarádka. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by zakoupila pár vzorků whisky, které nadšené sbírá. Její menu ale na výhru nedosáhlo.

Jan Kolář

Ve čtvrtek se vaření ujal usměvavý Jan. Ten pracuje jako mistr v CNC výrobě. Jeho koníčky jsou fotografování, zbraně a technika. Hostitel byl svobodný, ale to se během natáčení pořadu změnilo, protože během zábavy požádal svou přítelkyni o ruku. Brzo plánuje také založit rodinu. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze investoval do vybavení kuchyně. Neuvařil ale tak dobře, aby ho hosté ocenil natolik, že by skončil na prvním místě.

Mila Křížová

Poslední hostitelkou, která mohla ukázat své kuchařské dovednosti, byla sympatická paní Mila. Ta má za sebou několik povolání a nyní si užívá důchodu. Hostitelka má tři dospělé děti a je trojnásobnou babičkou. Mila bydlí společně se svým přítelem a matkou, o kterou se stará. Do pořadu se přihlásila sama, protože peníze by se jí rozhodně hodily. Její menu všem natolik chutnalo, že se stalo výherním.

Vítězné menu

Tento týden všem soutěžícím chutnalo nejvíce u Mily Křížovém která si zvolila toto menu:

Caprese z domácí mozarelly
Vývar s knedlíčky
Selské závitky
Borůvkový koláč

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *