Reklama:

Prostřeno 23.2. – 27.2.2015

Iveta Levá

Prostřeno se přestěhovalo do Moravskoslezského kraje. První hostitelkou týdne byla pětatřicetiletá Iveta z Ostravy, kde žije s manželem a pěti dětmi. S gastronomií má co dočinění, vlastní totiž bufety v ostravském Divadle Antonína Dvořáka. Do Prostřena jí přihlásil manžel a Iveta tuto výzvu přijala. Vaření má ráda, sází na domácí kuchyni, což potvrdí i v televizi. Na výhru jí ale její poctivé menu o čtyřech chodech nestačilo.

Sponzorované odkazy:

Žaneta Jefimová

V úterý vařila čtyřiadvacetiletá Žaneta. Soutěžící, která se narodila v Olomouci, se kvůli práci přestěhovala s přítelem do Ostravy, kde už tři roky žijí. Společně se starají o syna Františka, a tak je Žaneta, bývalá servírka a pokladní, na mateřské dovolené. Do Prostřena s přihlásila sama. Po výhře prý touží každý, a ona není výjimkou. Zároveň plánovala nákupy dárků a dovolenou pro rodinu.

Hana Burketová

V polovině týdne se v Prostřenu představila pětadvacetiletá Hana, která aktuálně dokončuje v navazujícím magisterském studiu. Už deset let pracuje po brigádách, aktuálně je referentkou obchodního úseku. Hana má partnera, společně žijí dva roky a jsou zasnoubení. A to byl také důvod, proč se do Prostřena přihlásila, chtěla si totiž vydělat na svatbu. Jenže její menu se moc nepovedlo a ze snu rychle sešlo.

Jovica Vasilevski

Do Prostřena se sem tam přihlásí i soutěžící se zahraničním původem. Jedním z nich je čtyřiatřicetiletý Jovica, který pochází z Makedonie. V Česku je sedm let, má zde manželku, která je z Třince, a mluví dobře česky. Jovi pracuje jako marketingový a prodejní manažer v ocelárenském a slévárenském průmyslu. Jovi má čtyřměsíční dceru a do Prostřena se přihlásil sám. Nejen, že chtěl poznat nové lidi a kulturu, ale chtěl také vyhrát a s rodinou si zajet na Maledivy. Ale neuspěl.

Pavel Šťastný

Posledním hostitelem zajímavého týdne byl devětatřicetiletý Pavel. Soutěžící z Ostravy se loni oženil a teď si vyzkoušel, jaké to je stát před kamerami. A to doslova. Jak říká, do Prostřena se nepřihlásil kvůli výhře, ale chtěl zažít zábavu a zkusit si, jaké to je vařit v televizi. Za výhru by si specialista obchodu ještě něco doplatil a koupil by si vrtulník. To se mu ale nesplnilo.

Vítězné menu – Žaneta Jefimová

Napjatý týden přinesl překvapivého vítěze. Stala se jim úterní hostitelka Žaneta, která byla poslední den vyhozena od stolu. Co uvařila?
Skládaný salát
Kuřecí polévka s domácími nudlemi
Kostíkovo prsíčko, šťouchané brambory
Mrkvový dortík

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
Prostřeno 23.2. - 27.2.2015, 2.0 out of 10 based on 1 rating

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *