Reklama:

Prostřeno 22.4. – 26.4. 2013

Tak tento týden byl v Prostřenu pořádně ostrý. Ne však pokrmy hostů, ale sporem, do kterého se hned na začátku dostala Marcela s Josefem. Ti si dokonce radši zpátky začali vykat. Výhry si tak vyvařili jiní.

Sponzorované odkazy:

Marcela Hlaváčková

První hostitelkou nového týdne byla sympatická paní Marcela, která byla za svůj život již dvakrát vdovou. V současnosti žije s novým přítelem ve vilce. Hostitelka pracuje jako ošetřovatelka na neurologii. Má dvě děti, jednu vnučka a její přítel má osmiletého syna. Kdyby se jí menu povedlo, tak by se za peníze vydala na vytouženou dovolenou k moři, kterou měla slíbenou od svého zesnulého manžela. Její tříchodové menu se ale na první příčku v soutěži nedostalo.

Josef Sysel

Druhým hostitelem tohoto týdne byl až příliš sebevědomý pan Josef. Vystřídal několik zaměstnání, ale nyní se živí jako konzultant pro oblast HR aplikací. Zatím nemá přítelkyni a je svobodný. Tím, že ve svém bytě jen přespává a žije tam sám, tak si své hosty pozval k sestře do bytu. Jelikož je aktivním členem Mensy ČR a pomáhá neziskovým organizacím, tak neví, kdo ho do pořadu přihlásil, ale vzal to jako výzvu. Zvolil si na svůj večer tříchodové menu, které bylo dobré, ale ne na to, aby obsadilo první příčku.

Tomáš Tichava

V půlce týdne se k vaření dostal mladý student Tomáš. Tím, že studuje, tak jeho jediným příjmem financí jsou brigády. Zatím je svobodný, ale má přítele, se kterým se nikdy nenudí. Do Prostřena ho přihlásil právě přítel, protože si myslí, že Tomáš umí uspořádat příjemný večer pro příjemnou společnost. Což se také potvrdilo, protože se stal jedním ze dvou vítězů tohoto týdne. Tak může peníze z výhry investovat do bytu na Smíchově.

Kateřina Honajzerová

Čtvrteční hostitelkou byla sympatická Kateřina, která studuje vysokou školu a zároveň pracuje ve farmacii. Tudíž je velmi vytížená a nezbývá jí moc volného času. Hostitelka má devatenáctiletou dceru, která studuje střední školu a žije na internátu. Víkendy však tráví společně. Její menu o čtyřech chodech všem chutnalo natolik, že se Kateřina stala druhou vítězkou. Z vyhraných peněz dá určitou část na školné a zbytek věnuje UNICEFU.

Dana Kurczová

Poslední hostitelkou tohoto zajímavého týdne byla usměvavá paní Dana. V minulosti pracovala hostitelka na poště a nyní je v domácnosti. Je rozvedená, má děti a jednu vnučku. Mnoho času věnuje své rodině, ráda čte anebo třeba peče koláče. Do pořadu ji přihlásily její dvě dcery, protože si myslí, že jejich maminka skvěle vaří. Kdyby se jí poštěstilo vyhrát, tak by jela na odpočinkovou dovolenou bez dětí. Bohužel její manu nebylo dostatečně originální, aby vyhrálo.

Vítězné menu

Tento týden měl dva jasné vítěze. Oproti ostatním vyčnívali Tomáš s Kateřinou, kteří shodně připravili velice chutné menu o čtyřech chodech. Podívejte se, čím hosty potěšili:

Tomáš Tichava

Kuřecí špalíčky v anglické slanině
Hráškový krém zdobený mátovým olejem
Telecí pečené na rozmarýnu a víně
Karotkový dortík s jogurtovým krémem

Kateřina Honajzerová

Abuse bouche
Gratinovaná cibulová polévka
Rolničky z mladého býčka
Osvěžující zmrzlinka ze zeleného čaje

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *