Reklama:

Prostřeno 21.10. – 25.10. 2013

Monika Laštůvková

Je tady nový týden Prostřeno a s ním přichází na řadu první hostitelka paní Monika. Ta je na mateřské dovolené a všechen svůj volný čas věnuje dětem. Její manžel má z předchozího vztahu tři dcery, takže má Monika početnou rodinu. Do pořadu se přihlásila sama, protože chce vyhrát a peníze investovat do baráčku. Pro to aby vyhrála, by udělala cokoliv, což se jí nakonec také vyplatilo. Stala se jednou ze tří výherkyň tohoto týdne.

Sponzorované odkazy:

Zuzana Uhlířová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Zuzana. Ta je zatím svobodná a bezdětná. Pracuje jako operátorka a lektorka zumby. Tanec miluje a nejraději by protančila celý život. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože ji lákalo vyzkoušet si něco neznámého. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do auta. Zuzana se stala další vítězkou tohoto týdne.

Pavel Jakubů

V polovině týdne se k vaření dostal Pavel. Ten v současné době pracuje jako seřizovač. Je ženatý a o své ženě tvrdí, že je bezvadná. Společně spolu mají holčičku a vychovávají i syna, kterého má Pavlova manželka z předchozího vztahu. Do pořadu se přihlásil sám, protože ho láká výhra 50 000, kterou by investoval do bydlení. Jeho menu, ale na vítěznou příčku nedosáhlo.

Lenka Doubková

Ve čtvrtek předvedla své kulinářské dovednosti sympatická paní Lenka. Ta vlastní květinářství, ale v současné době je na mateřské dovolené s malým Jakubem a také má pětiletou dcerku. Hostitelka má ráda zvířata a má doma dva pejsky. Do pořadu se přihlásila sama, protože je soutěživá. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do bydlení. Její menu bylo velmi chutné a tak se stala poslední vítězkou tohoto týdne.

Matěj Svoboda

Nejmladším hostitelem tohoto týdne byl Matěj, který se snažil všem ukázat, že i přes svůj nízký věk se umí v kuchyni otáčet. Hostitel studuje druhým rokem střední školu. Má rozvedené rodiče a žije pouze s maminkou. Do pořadu ho přihlásil kamarád. Kdyby se Matějovi povedlo vyhrát, tak by si koupil něco hezkého a zbytek by si uložil. Jeho menu vůbec nebylo zlé, ale na výhru nestačilo.

Vítězné menu:

V tomto týdnu se sešly tři vítězné menu a to od Moniky Laštůvkové, Zuzany Uhlířové a Lenky Doubkové. Tady jsou jejich menu:

Menu Monika Laštůvková

Plněná okurková očka
Talíř mnoha chutí
Kuřecí vývar
Jemně pikantní masová směs
Letní pohlazení

Menu Zuzana Uhlířová

Plněná cherry rajčátka
Tousty s kuřecím masem
Pstruh s bylinkami
Domácí zmrzlina s opilou hruškou

Menu Lenka Doubková

Zapečené bagety se zeleninou
Lenčina sýrová polévka
Kuřecí ruličky
Tříbarevné řezy

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *