Reklama:

Prostřeno 20.5. – 24.5. 2013

Marek Jelínek

Prvním hostitelem nového týdne v Prostřeno byl sympatický Marek. Ten studuje vysokou školu obor management cestovního ruchu. Žije společně s rodiči v krásném moderním domečku. Občasně si přivydělává jako realitní agent. Do pořadu se přihlásil sám a to hlavně ze zvědavosti. Což se mu vyplatilo, protože se stal vítězem a za výhru si může odjet někam na prázdniny.

Sponzorované odkazy:

Dominika Kirjejevová

Druhý den se vaření zhostila mladičká Dominika, která žije společně se svou maminkou, jejím přítelem a bratrem v domečku. Hostitelka studuje střední školu a letos jí čeká maturita. Do pořadu se Dominika přihlásila sama a to hlavně kvůli výhře. Pokud by se jí podařilo vyhrát, tak by si koupila auto a jezdila by s přítelem na výlety. Bohužel na tento svůj sen bude muset peníze získat jinde.

Ira Shchurina

V polovině týdne se k vaření dostala exotická kráska Ira, která má kořeny v Kazachstánu. V současné době studuje vysokou školu a přivydělává si ve firmě svých rodičů. Hostitelka má také dvouroční známost se svým přítelem a už spolu i bydlí. Vařit pro své hosty bude ovšem u svých rodičů, kde má podle ní k tomu lepší podmínky. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla zjistit jaká je kuchařka. V případě výhry by rodičům koupila zájezd do Francie k jejich stříbrné svatbě. Bohužel její menu na výhru nestačilo.

Jana Ferencová

Předposlední hostitelkou tohoto týdne byla sympatická paní Jana, která je vdaná a má s manželem malého chlapečka. Hostitelka je vyučená aranžérka, ale živí se jako manikérka. Do pořadu ji přihlásil manžel, protože se mu zdálo, že se jeho žena doma nudí, tak ať vyzkouší něco nového. Kdyby se Janě podařilo vyhrát, tak by splatila část dluhů a vzala by syna na dovolenou. Její menu ale nedosáhalo na vítěznou příčku.

Barbora Měkotová

Poslední hostitelkou byla sympatická Barbora, která studuje učitelství češtiny jako cizího jazyka. Přivydělává si, že učí cizince česky a naopak. Také s přáteli provozuje ochotnický divadelní spolek. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda vaří. Hosty pozvala do svého nového krásného domečku, kde žije společně s přítelem. V případě výhry by je do Norska na kola a také si pořídila retroskútr. Její menu mělo velkou šanci stát se vítězným, ale závist a taktika přebily i velmi dobré jídlo.

Vítězné menu

Po zajímavém týdnu, který byl plný kulinářských dobrot, se z vítězství radoval Marek. Čím ostatní zaujal?

Cesta kolem světa
Pho Bo
Vepřová panenka
Čokoládové suflé

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *