Reklama:

Prostřeno 2.9. – 6.9. 2013

Blažena Beldová

V pondělí se vaření ujala sympatická důchodkyně paní Blažena. Ta žije ve spokojeném manželství, ze kterého má tři děti. Těší už se také ze čtyř vnoučat. Do pořadu ji přihlásil manžel s dcerou, protože o hostitelce ví, že skvělé vaří. Blažena uvařila chutné menu, ale na první příčku v soutěži to nestačilo.

Sponzorované odkazy:

Monika Kutálková

V úterý před televizními kamerami ukázala své kuchařské dovednosti sympatická Monika. Ta se přímo ze školy dostala na mateřskou dovolenou a má milujícího manžela. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože chtěla zjistit, zda její jídlo bude chutnat i někomu jinému. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by synovi vybavila pokojíček a koupila si lednice. Její menu ale nevyhrálo.

Josef Vrbiniak

V polovině týdne předvedl své schopnosti pan Josef. Ten pracuje jako truhlář a všechno ve svém domečku si udělal sám, na což je také velmi pyšný. I hosté to u něj ocenili. Josef má dvě dcery. Do pořadu se přihlásil sám a to na popud svých kamarádů. Kdyby vyhrál, tak by peníze investoval do domu. Jeho menu se nestalo vítězným.

Jiří Zvěřina

Ve čtvrtek se vaření ujal sympaťák Jiří. Ten studuje vysokou školu obor filozofie a politologie. V současné době si přivydělává jako správce webových stránek. Hostitel žije společně s přítelkyní. Do pořadu se přihlásil na popud své přítelkyně a taky ho podporovala rodina u tohoto rozhodnutí. Jiří uvařil skvěle a tak se stal jediným vítězem tohoto týdne. Za vyhrané peníze pojede na dovolenou.

František Persin

V pátek se do vaření pustil pan František. Ten se živí jako pojišťovák a finanční poradce. Hostitel je rozvedený a se dvěma dětmi se nestýká. František má také mnoho zájmů a občas i nějakou tu přítelkyni. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka, která k němu často chodí na jídlo. Kdyby se mu podařilo vyhrát, tak by odjel do Thajska obhlídnout kláštery, protože by tam rád jednou zůstal na stálo. Bohužel peníze na tento sen se mu nepodařilo vyhrát.

Vítězné menu

Tento týden zvítězil Jiří Zvěřina s tímto menu:

Foccacia s rajčaty a plněnými žampióny
Francouzská cibulačka
Hovězí po burgundsku
Schwarzwaldský dort

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *