Reklama:

Prostřeno 2.12.- 6.12. 2013

Jan Zálužský

Prvním, kdo odstartoval nový týden v Prostřeno, byl Jan. Ten studuje vysokou školu a k tomu zároveň pracuje jako DJ. Společně s přítelkyní bydlí ve studentském bytě. Do pořadu se přihlásil hlavně z hecu a také kvůli lákavé výhře. Pokud by se mu povedlo vyhrát, tak by peníze použil na cestu do zahraničí. Bohužel se ale vítězem nestal.

Sponzorované odkazy:

Miroslav Sieber

Jediným Slovákem tohoto týdne byl sympatický pan Miroslav. Ten nyní pracuje jako vedoucí jedné firmy. S bývalou manželkou má osmiletou dceru, kterou má hrozně rád. Nyní žije se svou snoubenkou. Do pořadu se přihlásil sám, protože to je pro něj výzva a chce ji stoprocentně zvládnout. To se mu také povedlo, protože se stal jediným vítězem tohoto týdne. Vyhrané peníze daruje rodičům, které je moc potřebují.

Lenka Valášková

V polovině týdne se vaření ujala paní Lenka. Ta vystřídala několik zaměstnání a nyní podniká v oblasti úklidových služeb. Společně s manželem mají dvě děti. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla ochutnat nové pokrmy. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by vzala rodinu na dovolenou a koupila by dětem něco pěkného. Na výhru to ale bohužel nestačilo.

Michael Oborný

Ve čtvrtek se vaření ujal sympatiký Michael. Ten v současné době pracuje jako trenér. Je svobodný a chce žít svůj život smysluplně. Miluje svoji rodinu a přátelé. Do pořadu ho přihlásila kamarádka, která si myslí, že hostitel dobře vaří. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by udělal oslavu pro přátelé a peníze rozdělil mezi rodinu. Jeho menu se ale vítězným nestalo.

Martin Plas

Posledním, kdo mohl ukázat své kuchařské dovednosti, byl vegetarián Martin. Ten pracuje jako sexuologický terapeut a kouč, masér, tantrický masér a učitel. Má své vlastní studio. Miluje vaření, a proto se do pořadu přihlásil. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by si zaplatil školu a koupil novou kuchyň do bytu, kde žije společně s přítelkyní.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli shlédnout kupu skvělých receptů. Nejlepší menu, ale vytvořil Miroslav Sieber. Zde se na něj můžete podívat.
Hádzaný šalát
Tajomný měšec
Pipi ale italiana
Bebe sen

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Prostřeno 2.12.- 6.12. 2013, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *