Reklama:

Prostřeno 18.8. – 22.8. 2014

Vanda Kurkechtová

První soutěžící, která odstartovala další týden v oblíbeném pořadu Prostřeno, byla paní Vanda. Ta je už v důchodu, ale předtím podnikala, vlastnila svůj secondhand a obchod s keramikou. Hostitelka žije ve dvougeneračním domečku společně s manželem a dcerou. Má také ale ještě syny. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do domu a rodiny. Bohužel její menu nedosáhlo na vítěznou příčku.

Sponzorované odkazy:

Stanislav Slusarz

Druhým amatérským kuchařem tohoto týdne byl pan Stanislav. Ten pracuje jako provozní montér. Na rozdíl od ostatních žije hostitel v bytovce s balkónem. V bytě žije se svou druhou manželkou a jejich společnou dcerkou. S předchozího manželství má už syna. Do pořadu Standu přihlásila manželka a udělala velmi dobře, protože se stal jediným vítězem tohoto týdne. Za vyhrané peníze může odjet na vysněnou rodinnou dovolenou.

Martina Schöberlová

V polovině týdne se k vaření dostala sympatická Martina. Ta vystudovala speciální pedagogiku, ale naposledy před mateřskou dovolenou pracovala jako obchodní zástupce. Se svým přítelem má devítiměsíčního chlapečka. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože chtěl zkusit něco nového, pobavit se a získat nové zkušenosti. V případě, že by se jí podařilo skvěle uvařit a vyhrát, tak by za vyhrané peníze udělal pokojíček pro syna. Bohužel se jí toto přání nesplní, protože její menu se nestalo vítězným.

Petr Urbančík

Ve čtvrtek se pomyslné vařečky chytil pan Petr. Ten vystudoval vysokou školu a nyní pracuje jako inženýr řízení jakosti. Žije se svou přítelkyní a společně si užívají volné chvíle. Do pořadu se přihlásila Petrova maminka, ale nakonec to Petr vzal za ní a rozhodl se zúčastnit natáčení. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by část z těchto peněz věnoval koňskému útulku. Tento dobrý skutek sice splnit může, ale ne z peněz pořadu Prostřeno.

Ivana Adéla Květoňová

Tak a je tady pátek a s ním na řadu přichází poslední hostitelka. Ta je učitelkou angličtiny a jazyky má ráda. Sama se teď učí italsky. Hostitelka žije se svým manželem a jejich patnáctiletým synem. Do pořadu ji přihlásil manžel, protože ví, že jeho žena ráda vaří a zdolává výzvy. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala na poznávací zájezd a vybavila si zahradu novým nábytkem. Její menu se ale nestalo vítězným.

Vítězné menu – Stanislav Slusarz

I tento týden jste mohli vidět nepřeberné množství skvělých receptů. Podívejte se na vítězné menu tohoto týdne.
Pečená rajčátka, rukolový salát
Krémová hrášková polévka
Marinovaná kachní prsíčka na grilu
Ostravský frgál

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *