Reklama:

Prostřeno 18.4. – 22.4. 2016

Z jižní Moravy až na sever Čech. Prostřeno se přestěhovalo do Ústeckého kraje, kde se sešla parta pěti pohodových a příjemných lidí. A také skupině skvělých kuchtíků. Vítěze a posledního od sebe dělily jen čtyři body.

Sponzorované odkazy:

Zuzana Vránová – 28 bodů

Týden započal u Zuzany. Přestože byla nejmladší soutěžící týdne, věřila si a měla zdravé sebevědomí. Nebylo se čemu divit, studentka střední školy oboru bezpečnostně právní činnost, kterou čeká maturita, předvedla umění v kuchyni naplno. Zuzku z Mostu, která se chce v budoucnu věnovat herectví, přihlásila do soutěže kamarádka, s níž pořad často sledují. Výhru by si ponechala na studia v Praze, nakonec jí ale triumf unikl o jeden bod.

Petra Nebeská – 27 bodů

Také úterní hostitelka Petra si připravila zajímavé menu. Její večer byl ale smolný, dostavily se komplikace, přišly problémy a referentka stavební firmy skončila v slzách. Petra, která vystudovala obchodně podnikatelskou střední školu, žije sama v bytě 1+1 a brzy se bude rozvádět. Matka čtyřletého syna doma chová hada, který je v terárku na kuchyňské lince, na které nyní vařila menu v Prostřenu, do něhož se přihlásila sama. Chtěla všem dokázat, že co si zamane, to dokáže. Vyhrát ale nedokázala.

Jan Béreš – 27 bodů

Empatický introvert, který má sklony k extrovertovi. Tak sám sebe vidí Jan, který se vaření ujal v polovině týdne. Fitness instruktor, který má rád sport a často navštěvuje posilovnu, se do Prostřena přihlásil sám. Honza, který vystudoval geodézii a pracuje jako OSVČ v tvorbě internetového marketingu, žije v bytě 1+1 v Ústí nad Labem. Chtěl získat nové zkušenosti a zkusit si, co dovede. To si ověřil, na dárky pro své blízké, na které chtěl vyhrát, ale ztratil dva body. A to i přesto, že soutěžící nepoznali, když přidal na jídelníček maso z konzervy.

Veronika Horáčková – 25 bodů

Předposlední hostitelkou týdne byla vyučená kadeřnice Veronika, která je kvůli epilepsii v částečném invalidním důchodu a občas zaskakuje jako prodavačka. Verča je milá, přátelská i upřímná, ale její večer se moc nevydařil. Byl zdlouhavý a celkově nepovedený. Matka osmiměsíčního syna se přihlásila sama, chtěla si totiž zkusit něco, co nezná a taky by ráda poznala nové lidi. Kdyby vyhrála, s rodinou by cestovala, 25 bodů ale na triumf nestačilo.

Ladislav Rácz – 29 bodů

Už už se zdálo, že vítězství ukořiští Zuzana. Jenže pak nastoupil do akce Ladislav a ten všem vyfoukl rybník. Přitom vůbec nemusel v soutěži být. Klidný a upřímný Láďa totiž přihlásil původně přítelkyni, té se do toho ale nechtělo, a tak štěstí vyzkoušel on sám. Řidič kamionu, který si dodělává dálkově maturitu, uvařil skvěle a vyhrál. Peníze investoval do vybavení bytu. Po triumfu byl ale tak dojatý, že mezi zbylé soutěžící rozdělil deset tisíc korun.

Vítězné menu – Ladislav Rácz

To nejlepší nakonec, říká se. Tento týden to platilo i v Prostřenu. Vyrovnaný týden nakonec vygradoval u Ladislava, který porazil o bod Zuzanu a stal se tak vítězem. Pomohlo mu k tomu i toto vydařené menu o čtyřech chodech:

Meloun s parmskou šunkou
Hovězí vývar se zeleninou
Plněná kuřecí prsíčka, šťouchané brambory
Tiramisu podle mě

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *