Reklama:

Prostřeno 16.9. – 20.9. 2013

Zuzana Zimolková

První hostitelkou nového týdne byla sympatická hostitelka Zuzana. Ta má za sebou již několik povolání a nyní je na mateřské dovolené s nejmladším synem. Společně se svou rodinou žije v novostavbě v centru. Na víkendy jezdí na pohádkovou chaloupku, kde si pozvala i své hosty. Do pořadu se Zuzana přihlásila sama, protože je soutěživá, umí vařit a ráda poznává nové lidi. Její menu všem moc chutnalo, ale na výhru body nestačily.

Sponzorované odkazy:

Sandra Zuzelková

Druhý den mohla své kulinářské umění předvést Sandra. Ta pracovala jako prodavačka, potom byla se synem na mateřské dovolené a nyní je nezaměstnaná. V bytě, do kterého si hosty pozvala, byl hrozný nepořádek, ale i přesto hostitelka tvrdila, že každý den uklízí. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by jela s rodinou na dovolenou. Její menu nebylo až tak zlé, ale špinavé nádobí a chlupy od zvířat v jídle zapříčinily to, že toto menu opravdu nemohlo vyhrát.

Lukáš Burian

Ve středu se k vaření dostal usměvavý a milý hostitel Lukáš. Ten je vyučený jako číšník, ale této profesi se nevěnuje. Pracuje jako zedník u jedné společnosti. Bydlí s rodiči a je nezadaný. Do pořadu se přihlásil sám, protože je soutěživý, rád ochutnává nová jídla a chce ukázat své kuchařské dovednosti. Jeho velkým snem je být jako Zdeněk Pohlreich, což bychom mu přáli. Jako jeden z mála by se při případné výhře rozdělil s ostatními. Bohužel byl hostitel moc nervózní a jeho vaření mu nevyšlo, tak jak si představoval. Proto jeho menu nedosáhlo na vítěznou příčku.

Michaela Toupalová

Ve čtvrtek se vaření ujala sympatická hostitelka Michaela. Ta pracuje za přepážkou na poště. Je rok šťastně vdaná, ale s přítelem jsou spolu již osm let. Do Prostřena Michaelu přihlásila její mladší sestra. Hostitelka na výzvu kývla, protože si myslí, že vyzkoušet se má vše. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do vybavení bytu, ve kterém bydlí s manželem teprve krátce. Její menu se ale nestalo vítězným.

Lenka Kopřivňanská

V pátek se vaření ujala sympatická Lenka, která studuje design na fakultě umění a architektury. Hostitelka pochází z velké rodiny a je šťastně zadaná. Lenčin přítel studuje poslední rok na vysoké škole a společně spolu podnikají, vyrábějí točenou zmrzlinu. Do pořadu ji přihlásil přítel, protože mu od jeho milé moc chutná. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do podnikání. Její menu všem moc chutnalo a tak se stalo vítězným.

Vítězné menu

Tento týden nejlépe uvařila Lenka Konpřivňanská a na její menu se můžete podívat zde:

Marinovaná cuketa
Minestrone
Pravá italská pizza
Čokoládové bábovičky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *