Reklama:

Prostřeno 16.2. – 20.2. 2015

Michal Holeček

Ten nejmladší na začátek, to platilo tento týden v Prostřenu. Prvním hostitelem týdne byl čtyřiadvacetiletý Michal, který je bývalým sportovcem, a tak své vaření přirovnával k hokejovému zápasu. Pracuje jako OSVČ, pracuje v reklamní a produkční branži a žije s přítelkyní, která má z minulého vztahu jedno dítě. Do dvaceti let hrál aktivně hokej, ale kvůli zraněnému ramenu musel skončit. Na ledě ale zůstal v roli rozhodčího. Když v Prostřenu viděl kamarádku, napadlo ho, že se přihlásí taky. Peníze by se mu hodily na rekonstrukci bytu.

Sponzorované odkazy:

Lucie Krásná

Učitelka v mateřské školce Lucie, která je momentálně na mateřské dovolené, a která pracovala jako operátor v šumperské firmě, je druhou hostitelkou týdne. Lucka žije s manželem a synem, se kterým je doma. Do Prostřena se přihlásila sama. Důvod? Chtěla vyhrát. Ale taky poznat nové lidi a zkusit si, na co má. Její menu se steakem Pepka bylo zajímavé, výherním se ale nestalo.

Petr Novotný

V polovině týdne se v prostřenu představil osmatřicetiletý Petr. ten se od začátku ostatním zdál, jakoby taktizoval. K těmto spekulacím přispěl, když až ve středu přiznal, že ho do Prostřena přihlásila přítelkyně, která sama už v soutěži vařila. Petr pracuje jako servisní technik a na své menu zařadil jídla, která velmi dobře zná a nedělají mu problém je připravit.

Veronika Francová

Předposlední večer uspořádá hostinu třiačtyřicetiletá Veronika. Ta bydlí ve velkém domě, což hosty docela zarazí. Patnáct let žije s přítelem, se kterým má sedmiletou dceru Karolinu. Společně s přítelem mají malý bar v Olomouci, ve kterém také pracuje. A ještě jednou Veroničin přítel – on, společně s kamarádem, čtvrteční hostitelku přihlásil. Veronika vsadila na velmi moderní menu, kterým by si ráda vydělala na rodinnou dovolenou na horách.

Jiří Slečka

Celý týden vyvrcholí páteční hostinou u čtyřiapadesátiletého Jiřího. Ten pětadvacet let pracoval jako voják z povolání, následně byl referentem a posledních pět let si plní dětský sen a pracuje jako řidič MHD. Jiřímu se povedlo splnit si ještě jeden sen – vybudoval si chaloupku, na které žije s druhou manželkou a osmnáctiletým synem. Jiří má rád internet, sport, cestování, ale také domácí kuchyni, což v Prostřenu dokázal. Zaslouženě, ale těsně, také vyhrál.

Vítězné menu – Jiří Slečka

Tento týden se bodovalo velmi málo. Na výhru proto stačilo pouhých 23 bodů. Ty získal páteční hostitel Jiří. Co uvařil?

Kuřecí kousky obalené ve slanince
Rajská polévka s rýží a sýrem
Krkovička pečená v troubě, zalitá smetanou, brambory
Ovocná mňamka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Prostřeno 16.2. - 20.2. 2015, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *