Reklama:

Prostřeno 14.10. – 18.10. 2013

Kateřina Jirásová

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla sympatická paní Kateřina. Ta před nástupem na rodičovskou dovolenou pracovala v mateřské školce, což byl její sen. Jejím velkým snem je taky pořídit si rodinný domek, na který by se jí peníze z Prostřeno hodily. Její menu bylo velmi chutné, ale na výhru to nestačilo.

Sponzorované odkazy:

Eliška Mranicová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Eliška. Ta má jen základní vzdělání a pracuje jako prodavačka uzenin. Žije společně s otcem a mají dva pejsky. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, protože si myslí, že Eliška moc dobře vaří. Hostitelka chce ukázat, že i mladé holky se dokážou u plotny otáčet. Její menu ale bohužel na výhru nedosáhlo.

Květuše Hlavcová

V polovině týdne se vaření ujala sympatická paní Květuše. Ta pracuje jako ošetřovatelka dojnic v zemědělském družstvu. Její manžel podniká. Společně mají tři děti. Právě nejmladší dcera hostitelku přihlásila, což ji mile překvapilo. Květuše uvařila, tak dobře, že se stala vítězkou tohoto týdne. Peníze dá na svou oslavu padesátin.

Žaneta Pilátová

Ve čtvrtek přišla řada na paní Žanetu. Ta pracuje jako cukrářka v cukrárně. Její manžel pracuje jako zedník. Jejich děti jsou teď v kritickém věku třinácti a patnácti let, ale hostitelka je pohodářka, takže děti zatím zvládá. Do pořadu se přihlásila sama. Kdyby se jí poštěstilo vyhrát, tak by peníze investovala do rekonstrukce koupelny. Její menu se ale výherním nestalo.

Andrea Kubečková

Poslední hostitelkou, která mohla své vaření předvést před televizními kamerami, byla sympatická Andrea. Ta pracovala jako kadeřnice a nyní je na mateřské dovolené. Žije společně s manželem, dcerkou a s dvěma pejsky spokojený život. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do bydlení. Její menu bylo velmi chutné, ovšem na výhru nestačilo.

Vítězné menu

V tomhle týdnu Prostřeno všem nejvíce chutnalo u paní Květuše Hlavcové a toto je její menu:

Plněná paprika se šunkou
Polévka z krevet
Vepřová panenka se sýrem
Nadívané palačinky

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
Prostřeno 14.10. - 18.10. 2013, 6.5 out of 10 based on 2 ratings

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *