Reklama:

Prostřeno 12.8. – 16.8. 2013

Natálie Stašíková

A je tu další nový týden v Prostřeno a s ním přichází na řadu první hostitelka Natálie. Ta je v současné době na mateřské dovolené. Spolu s manželem a dvěma dětmi bydlí v panelákovém bytě ve Frýdku – Místku. Své menu se snažila vytvořit tak, aby všem zachutnalo. Bohužel se to nepovedlo natolik, aby zvítězila.

Sponzorované odkazy:

Gabriela Zimermanová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla sympatická paní Gabriela. Ta odmala snila, že bude módní návrhářkou. Nakonec pracuje v rádiu a prodává reklamu. Hostitelka zatím žije sama, ale doufá, že to tak dlouho nezůstane. Do pořadu ji přihlásila kamarádka. Gabriela si od pořadu slibuje, že pozná nové lidi a nějaké pro ni neznámé kulinářské postupy. Hostitelka svůj večer zvládla, ale na výhru body nestačily.

Naďa Lasotová

V polovině týdne se vaření ujala sympatická paní Naďa. Ta už je osm let rozvedená a má dvě dospělé děti. Hostitelka pracovala jako servírka, ale momentálně je evidována na úřadě práce. Do pořadu se Naďa přihlásila sama a to hlavně ze zvědavosti. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do bydlení. Její vaření vůbec nebylo zlé, ale na výhru nestačilo.

Zbyněk Konečný

Ve čtvrtek předvedl své kuchařské umění sympatický pan Zbyněk. Ten v současné době pracuje jako obchodně technický zástupce. S manželkou žije 7 let ve spokojeném manželství a mají spolu dvě dcery. Do pořadu se hostitel přihlásil sám, protože chce uvařit pro cizí lidi a zjistit, jestli má šanci vyhrát. Tato šance se mu potvrdila, protože se stal jediným výhercem tohoto týdne.

Martin Kudlík

V pátek mohl předvést své kuchtění sympatický mladý muž Martin. V současné době pracuje jako číšník. Žije společně v domácnosti se svým otcem a bratrem. Do pořadu se hostitel přihlásil sám, protože chtěl zjistit, jestli dokáže uvařit pro neznámé lidi. Kdyby se mu podařilo vyhrát, tak by peníze investoval do předělání pokojíčku. Bohužel se mu tento sen nesplní, protože v pořadu se mu vyhrát nepodařilo.

Vítězné menu

O vítězné menu se postaral Zbyněk Konečný, který si připravil toto menu:

Jarní zeleninový salát
Hovězí vývar s celestinskými nudlemi
Šťavnatý špíz dvou barev
Roládové řezy se šlehačkou

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *