Reklama:

Prostřeno 11.3. – 15.3. 2013

Když se v Prostřenu sejde pět soutěžících dámského pohlaví, většinou to nevěští nic dobrého. Tento týden to ale bylo jinak. Dámy si mezi sebou „sedly“ a postaraly se o velmi zajímavý a příjemný týden.

Sponzorované odkazy:

Lucie Valentová

První hostitelkou nového týdne byla sympatická Lucie, která má za sebou střední školu. Nyní pracuje jako OSVČ v oblasti financí a již dva roky žije se svým přítelem. Do pořadu ji přihlásila její maminka a hostitelka o tom neměla až do poslední chvíle žádné tušení. Pro ostatní soutěžící připravila výborné čtyřchodové menu, které na první den dostalo velmi vysoký počet. Po celý týden se udržela na první příčce, takže si za vyhrané penízky může koupit něco hezkého do bytu a odjet na vytouženou dovolenou.

Veronika Ungerová

Další soutěžící tohoto ženské týdne byla milá Veronika, která zatím ještě studuje a bydlí stále u rodičů, kde pobývají i její další sourozenci. Veronika má v současné době také o dost staršího přítele. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama a bere to jako dobrou životní zkušenost. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na školu a případně na rekonstrukci bytu. Její menu ale ostatní soutěžící nezaujalo natolik, aby se ocitlo na první příčce.

Šárka Kohoutová

S polovinou týdne se k vaření dostala Šárka, která studuje poslední ročník hotelové školy. Hostitelka žije v bytě 1+1 se svým psem a kocourem. Také už má rok přítele. Do Prostřena se přihlásila sama a to na právě na jeho popud, když se koukali společně na pořad. Zároveň má Šárka ráda výzvy a je soutěživá. V případě výhry by penízky použila na školné. Šárka u svého večeru byla velmi nervózní a na hodně věcí zapomněla, proto si od ostatních soutěžících nevysloužila dostatek bodů na vítězství.

Markéta Dekrétová

Ve čtvrtek se svého vaření dočkala sympatická Markéta, která pracuje jako asistentka obchodního oddělení. Ostatní soutěžící pozvala do svého bytu v Roudnici nad Labem, ale hned po natáčení se stěhuje do Prahy. Do pořadu Markétu přihlásily její kamarádky, kterým u ní vždycky chutná. Hostitelka jezdí dračí lodě a miluje i ostatní sporty. Její velmi menu o třech chodech bylo sice chutné, ale nakonec se nevyšplhalo až na horní příčku.

Pavlína Javůrková

Poslední hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Pavlína, která žije s přítelem v útulném bytě 4+1. Zároveň taky studuje obor laboratorní asistent. Do pořadu Prostřeno se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet vaření pro více lidí a samozřejmě ji také lákala výhra. Za tu by finančně pomohla rodičům a koupila by si něco do bytu. Její čtyřchodové menu bylo celkem zajímavé, ale ostatní nenadchlo na tolik, aby daly hostitelce vysoký počet bodů.

Vítězné menu

O vítězce bylo rozhodnuto už v pondělí, kdy vařila mladá Lucie. Její věk ji totiž vůbec nějak nelimitoval a tak hostitelka předvedla velmi chutné menu o čtyřech chodech. Podívejte se, co obsahovalo.

Vepřová panenka
Cibulačka
Filírovaná kachní prsa
Croguembouche

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (1 vote cast)
Prostřeno 11.3. - 15.3. 2013, 4.0 out of 10 based on 1 rating

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *