Reklama:

Prostřeno 1.4. – 5.4. 2013

Ani první dubnový týden nechybělo na obrazovkách Prostřeno. Jak je v poslední době zvykem, převahu mělo dámské zastoupení. Poměr byl čtyři ženy proti jednomu muži a tak i výhra nakonec zůstala v dámské kuchyni.

Sponzorované odkazy:

Kristina Mašková

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla sympatická paní Kristina. Ta ještě před mateřskou dovolenou pracovala jako manikérka. V současnosti žije s manželem a dvěma syny na samotě u lesa v rekonstruovaném domečku. Do Prostřena se přihlásila sama, protože chtěla zažít trochu vzrušení a vyzkoušet si vaření před kamerami. Kdyby vyhrála, tak by si pořídila zahradní traktůrek. Body na výhru nestačily a tak si na něj bude muset našetřit z vlastních zdrojů.

Kateřina Renčínová

Úterního vaření se ujala sympatická Kateřina. Ta předčasně ukončila studium na vyšší odborné škole a dala se na práci servírky. Kateřina je zatím nezadaná a žije společně s rodiči. Do pořadu se přihlásila sama a to pro to, aby svým rodičům dokázala, že když chce, tak vařit umí. A to se jí také povedlo. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do cestování a část by dala rodičům na rekonstrukci linky. Počet bodů však nebyl natolik vysoký, aby se umístil na první příčce.

Jaroslava Holá

Tak a je tu středa a s ní přichází i další hostitelka, paní Jaroslava. Ta pracuje v oblasti reklamy, propagace a marketingu. V současné době je rozvedená, ale má přítele. Také má tři děti a želvičku. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet jaké to je vařit před kamerami a jestli vaří tak dobře, jak jí její rodina tvrdí. Za případnou výhru by pozvala přátelé na mejdan a pořídila něco rodině. Menu sice nebylo vůbec špatné, ale na výhru nestačila.

Lubor Kozák

Předposledním hostitelem, který se uchopil vařečky a dal se do svého kulinářského díla, byl Lubor. Ten si za celý týden nedokázal získat žádné sympatie od ostatních soutěžících. Lubor se živí jako číšník a velkou část života prožil ve Švédsku, což se odrazilo i v jeho večerním menu. Hostitel je rozvedený a má jednoho syna. Do pořadu se přihlásil sám a to ze zvědavosti a lásky k vaření. V případě výhry by odjel na dovolenou, na které už osm let nebyl. Jeho menu, ale na první příčku nedosáhlo.

Soňa Čapková

Poslední hostitelkou, která na své vaření čekala až na páteční den, byla sympatická důchodkyně Soňa. Ta žije ve šťastném manželství už dlouhých a krásných 45 let. Má tři děti, je babičkou a za chvilinku už i prababičkou. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože ví, že maminka už si to chtěla dlouho vyzkoušet. A taky se to vyplatilo, protože paní Soňa uvařila tak perfektně, že si odnesla 50 000Kč. Tak tedy může vzít manžela na vysněnou dovolenou a pořídit nějaké zařízení do bytu.

Vítězné menu

Důchodkyně Soňa si celý týden náramně užila a působila velmi sympaticky. Na své vaření čekala až do pátku a to se vyplatilo. Předvedla totiž takové menu, které bylo ze všech nejlepší. Podívejte se, z čeho se skládalo:

Pomazánka od všeho trošku s domácími houstičkami
Kuřecí vývar s nudlemi
Masové výpečky, bramborové špalíčky, zelí
Prošívaná deka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *