Reklama:

Prostřeno 1.10. – 5.10. 2012

První říjnový týden opět patřil Prostřenu. Pětice soutěžících předvedla zajímavé recepty, za které by se nemusel stydět žádný amatérský kuchař.

Sponzorované odkazy:

Ondřej Klhůfek

Jako první se vaření zhostil mladý a sympatický Ondřej, který do budoucna se svou přítelkyní plánuje rodinu, ještě dříve si však chtěl vyzkoušet zahrát si v televizi a vyzkoušet si vaření před kamerou. A tak neváhal a objevila se v Prostřenu. Případné vyhrané peníze by využil na zkrášlení bytu. Jeho menu sice bylo nápadité a vyvařilo si celkem dost bodů, ale vítězným se nestalo.

Iva Větrovská

Úterní soutěžící Iva je sice milovnicí Itálie a tak i své menu částečně do této země zasadila. Jak sama říká, žije nudný život, a proto se rozhodla vyzkoušet Prostřeno. Kdyby vyhrála, odjela by někam na dovolenou a nechala by si opravit své auta. Na obojí si ale bude muset počkat, protože tak vysoký počet bodů se ji vyvařit nepovedlo.

Ivana Hubáčková

Pokud se vám zdála tvář soutěžící Ivany povědomá, tak se nemýlíte. Už jste ji mohli vidět v pořadu Farmář hledá ženu, kde soutěžila o srdce vybraného farmáře. Ale marně, stejně jako bojovala o výhru v Prostřenu. Žena, která nemá snadný život, ale optimismus neztrácí, by ráda cestovala. I proto zkusila Prostřeno. Její menu bylo ale nakonec nejslabší a na výhru nedosáhlo.

Jana Ourodová

Aktivní soutěžící Jana toho ve svém životě dala hodně svým dětem. Jako odměnu jí syn Filip přihlásil, aby si zkusila vaření před televizními kamerami. Pokud by energetická a sympatická hostitelka vyhrála, vzala by na oplátku syna k moři. Proto vsadila na nápadité a moderní menu, které si vyvařilo vysoký počet bodů, nakonec to ale o kousek nestačilo.

Lubomír Lekeš – V

V poslední den se své hostitelské funkce ujal velice sympatický Luboš. Rozvedený podnikatel, který má ve své péči dvě dcery. Těm jeho jídlo natolik chutná, že ho do Prostřena přihlásily. A udělaly velmi dobře, protože Luboš vsadil na jejich oblíbené menu a soutěžícím tolik chutnalo, že výhra na sebe nenechala dlouho čekat. Až v pátek se tedy zrodil vítěz tohoto týdne.

Vítězné menu

Vítězný kuchař tohoto týdne vařil až v pátek. Luboš své hosty opravdu svým menu potěšil.

Celerová pomazánka
Hovězí vývar s celestinskými nudlemi
Kuřecí prsíčka plněná v listovém kabátku
Tiramisu Lubomíra Kekeše

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sponzorované odkazy:

Sdílejte tento týdenní souhrn

Přispějte svým komentářem do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *